Menu
Alışveriş Sepeti

Kaju

Tuzlu Kavrulmuş Kaju Tuzlu Kavrulmuş Kaju
1 KG
TAVA KAJUBizler 1986’dan günümüze birçok ürünümüzü kendi özüyle demleme yönetimini kavrulmuş kaju içinde uyarladık. Bu teknik kuru kavrum şeklidir. Yani dışardan eklenen yağ gibi, yapı değiştirici bir malzeme bulunmaz. Daha önceleri kızarmış şekilde temin ettiğimiz bugünkü kavrulmuş kaju ürünümü..
434,00₺
Tuzsuz Kavrulmuş Kaju Tuzsuz Kavrulmuş Kaju
1 KG
 TUZSUZ KAVRULMUŞ KAJUKavrulmuş kaju tüm dünyada en çok sevilen ve tüketilen kuruyemiş çeşidi arasında yer alıyor. Şükran kuruyemiş farkı ile kavrulmuş kaju hem lezzetinden ödün vermiyor hem de uygun koşullarda hazırlanıyor. Tuzsuz olması nedeni ile diğer tuzlu kuruyemişlere göre çok daha az..
428,00₺
Tuzlu Kabuklu Kaju (Vietnam) Tuzlu Kabuklu Kaju (Vietnam)
1 KG
Tuzlu Kabuklu Kaju (Vietnam)    Tamamen doğal, günlük kavrulan ve katkısız ürünleri Şükran Kuruyemiş aracılığı ile satın alabilirsiniz. Tuzlu kabuklu kaju oldukça faydalı bir besin olmasının yanı sıra düzenli ve dengeli tüketildiğinde kemikleri güçlendirici etkisi bulunur. İç..
428,00₺
Çiğ Kaju Çiğ Kaju
1 KG
ÇİĞ KAJU    Çiğ kaju son zamanlarda kuruyemiş tabaklarının en popülerleri arasında yer alıyor. Kaju ağacı ile elde edilen bu kuruyemiş sağlıklı ara öğünlerin de vazgeçilmezi oluyor. Özellikle kaju kilosu olarak baz alındığında faydasına oranla oldukça makul. Pek çok hastalığı ..
420,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kaju