Menu
Alışveriş Sepeti

Kabak Çekirdeği

Çifte Kavrulmuş Tuzlu Kabak Çekirdeği Çifte Kavrulmuş Tuzlu Kabak Çekirdeği
1 KG
Çifte Kavrulmuş Tuzlu Kabak Çekirdeği..
218,00₺
Çifte Kavrulmuş Tuzsuz Kabak Çekirdeği Çifte Kavrulmuş Tuzsuz Kabak Çekirdeği
1 KG
Çifte Kavrulmuş Tuzsuz Kabak Çekirdeği..
214,00₺
Çiğ Kabak Çekirdeği Çiğ Kabak Çekirdeği
1 KG
Normal Kavrulmuş Tuzlu Kabak Çekirdeği Normal Kavrulmuş Tuzlu Kabak Çekirdeği
1 KG
Normal Kavrulmuş Tuzlu Kabak Çekirdeği..
210,00₺
Normal Kavrulmuş Tuzsuz Kabak Çekirdeği Normal Kavrulmuş Tuzsuz Kabak Çekirdeği
1 KG
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

KABAK ÇEKİRDEĞİ

 Her sezon en iyi yetiştirilmiş mahsülleri bulabilmek için bu yöre ve yakın civarında kaliteli ürün taraması yapıyoruz.  1986 yılından bugüne aynı yöntemle ürün aradığımızdan dolayı biriken bilgi, tecrübe ve doğru kişilere ulaşmak bizim için hiç zor değil. Ürün kalitesi ve seçimini yapmak, görüntüsü aynı olan ürünler arasındaki farkları anlamak, sağlıklı koşullarda ve işini düzgün yapan üreticilerle irtibat kurarak, en iyi mahsülün çıktığı bölge ya da tarlaları tespit etmekteyiz. 

 Alıcı firma olarak bir diğer  politikamız da en iyi ürünü yetiştiren üreticiden mahsülünü pazarlık yapmadan almak, ürünü seçerken, eletirken bilinçli ve hassas davranmaktır. 

Bunun nedeni üreticiler ile sürdürülebilir bir ilişki kurmak ve daha önemlisi üreticinin daha verimli ve kaliteli ürünler yetiştirmesini teşfik etmektir. 

Besin değeri ve lezzeti ile tartışmasız çok özel bir yerde olan  bu ürünümüz boy olarak diğer yörlerde yetişen kabak çekirdeklerine oranla daha küçük boyda olsa da ürünün lezzeti dolayısıyla seçimimizi bu yöreden yapmaya devam edeceğiz.